Güncel

Özçalıkuşu’ndan Başkan Yıldırım’a Kayıtsız Şartsız Destek! – VİDEOLU

Samsunspor Haberleri – Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlar Spor Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Osman Özçalıkuşu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım’a çağrıda bulundu.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın kadın futbol takımı kurma düşüncesini kamuoyu ile paylaşmasının ardından TFF Kadınlar 3. Ligde mücadele eden Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlar Spor Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Osman Özçalıkuşu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile bu karara destek verdiklerini açıkladı.

Yılport Samsunspor Başkan Yüksel Yıldırım’ın kadın futbolu ile açıklamalarının Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlar Spor Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü yönetimi ve sporcuları olarak heyecan ve sevinçle karşıladıklarını belirten Başkanı Osman Özçalıkuşu, “Samsun’un kızlarını 1. Ligde şampiyon yapan rahmetli Ali Alanyurt’tan sonra maalesef ilimizde kadın futbolu istenilen başarıyı yakalayamamıştır. Bu başarının yeniden yakalanma ihtimali bizi memnun etmiştir. Sayın Yüksel Yıldırım Samsun’a ve Samsunspor’a sevgisinin sözde olmadığını göstermiştir. Kadın futbolunda da Samsun’u çok daha ileriye taşıyacağından şüphemiz yoktur. 10 yıldır kadın futbolunun içinde olan bir kulüp olarak Başkan Yıldırım’a her türlü desteği kayıtsız şartsız vermeye hazırız. Milli sporcularımız dâhil şimdiye kadar yetiştirdiğimiz tüm sporcularımız Başkan Yüksel Yıldırım’ın emrindedir. Kadın futbolunu en yukarılara taşımak adına bize verilecek her türlü göreve talibiz” ifadelerini kullandı.

Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlar Spor Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Osman Özçalıkuşu’nun açıklamasının tamamını aşağıda ki video da bulabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı