Güncel

Karaaslan’dan Samsun’da ‘Gönül Seferberliği’ Vurgusu!

Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl ve İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve teşkilatlarının katılımıyla ilk olarak Samsun İl Başkanlığı’nın toplantısına katılan ve teşkilatlara hitap eden Karaaslan, “Dünyayı etkileyen koronavirüs salgınının gölgesinde, sosyal mesafe kuralına uygun şekilde evlerimizde idrak ettiğimiz mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bayram süresince titizlikle uygulayacağımız tedbirlerin ardından milletçe yeniden bir araya geleceğimiz günlerin yakın olacağına inanıyorum.” görüşünü paylaştı.

Bugün itibarıyla yeni bir dönemin başladığını, AK Parti teşkilatlarının salgın ile mücadele sürecinde ortaya koyduğu çalışmaların gönül seferberliğiyle ivme kazanacağını ifade eden Karaaslan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatlarımıza duyurduğu gönül seferberliğini bugün tüm Türkiye’de olduğu gibi Samsun’umuzda da başlatmış bulunmaktayız. Ramazan Bayramı süresince telefonla arayarak, sokağa çıkma kısıtlamasının kalkmasının ardından da inşallah sahaya inmek suretiyle milletimizle bir araya geleceğiz. Covid-19 salgınıyla mücadelemizde Türkiye olarak elde ettiğimiz kazanım çok değerli, dünyanın imrenerek izlediği ve örnek aldığı bir ülke olduk. Şimdi AK Parti teşkilatları olarak bizlerin sorumluluğu, bu kazanımı sürdürmek ve evde kaldığımız sürede biriken enerjimizi yeniden milletimize hizmet yolunda kullanmaktır. Koronavirüs sonrası yeni dönemde de teşkilatlarımız, millete hizmet yolculuğumuzda var gücüyle çalışmaya devam edecektir” değerlendirmesinde bulundu.

Karaaslan İl Başkanlığı Bayramlaşma Programı’nın ardından sırasıyla Canik, Bafra ve Terme İlçe Teşkilatlarının Bayramlaşma Programı’na video konferans yoluyla katılarak Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları yönetimleri ile Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanları’nın Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı