Güncel

Avrupa’da ki Sistem Samsunspor’da da Uygulanacak!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle maçların seyircisiz oynanmasından dolayı Avrupa’da ki bazı uygulamaların Samsunspor’da da uygulanabileceğini belirtti.

Başkan Yüksel Yıldırım, Samsunsporlu bir taraftarın sosyal medya üzerinden “Başkanım bu çok güzel bir uygulama. Bizim stadımızdada yapabiliriz belli bir ücret karşılığında” şeklindeki çağrısını cevapsız bırakmadı.

Yıldırım, “Çalışmalarımız bitti. Eğer maçlar seyircisiz oynanırsa yapacağız. Her bilet alanın gönderdiği resmi bastırıp koyacacağuz. Aynısı gibi olacak. Hiç merak etmeyin. Yeterki bizi bilet alarak destekleyin ve takımınızı yalnız bırakmayın  lütfen” diye cevap verdi.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ayrıca, “Bu bayram sevdiklerimizle pek fazla birlikte olamasak da, gönül birlikteliğimizi daha da güçlendireceğimize inaniyor, sizlerin ve ailelerinizin Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Mutlu, Sağlıklı ve Huzurlu bir Bayram geçirmenizi diliyorum” diyerek tüm camianın bayramını kutladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı