Ekonomi

AK Parti, Aydın'da sahaya indi


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni bir gönül seferberliği başlattı.Erdoğan’ın talimatı ile tüm Türkiye’de olduğu gibi Aydın’da da AK Parti Teşkilatı, sahaya indi. 17 ilçede ilçe başkanları ve yönetimleri, kadın ve gençlik kolları ile çalışmalara başladı. İl Başkanı Ömer Özmen de, Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir ve bir grup partili ile birlikte Efeler’deki 1. Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Ziyarette bir araya geldiği esnafların geçmiş Ramazan Bayramı’nı kutlayan Başkan Özmen, kendilerine koronavirüs salgını sürecinde hükümetin yaptığı çalışmaları anlattı. Özmen, esnafların sorun ve taleplerini de dinledi.
“VATANDAŞIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”Koronavirüs salgınından dolayı çalışmalarına ara vermek zorunda kaldıklarını belirten İl Başkanı Ömer Özmen, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile yeniden saha çalışmalarımıza başladık. Aydın’ın tüm ilçelerinde teşkilatlarımız sahaya indi. Ana kademe, gençlik ve kadın kollarımız çalışmalarını artırdı. Biz seçimden seçime değil, her zaman sahada ve vatandaşın yanında olan bir partiyiz. Salgın nedeniyle sadece çalışmalarımızı, en aza indirmek zorunda kalmıştık. Vatandaşımızın en iyi hizmeti alması ve partimizin başarısı için birlik ve beraberlik içerisinde, kaldığımız yerden çalışmaya yoğun bir şekilde devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Öte yandan Başkan Özmen ve beraberindeki partililer, esnaf ziyaretleri sırasında maske taktı, sosyal mesafe kuralına da uydu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı